Nr katalogowy: 804

RACINET Auguste

Nr katalogowy: 804

„Le costume historique”

Paris, 1888; Tomy 1-6; 22,5 cm,
oprawa w 6 woluminów, półskórek z epoki,
grzbiet i napisy złocone.