Aleksander JAKIMCZUK (XX w.)
Nr katalogowy: 144
Dworek w Borsukach, ok. 1937
olej, płótno naklejone na tekturę,
36 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Al. Jakim
sygn. l. d.: Al. Jakim