Nr katalogowy: 120

Michał POCIECHA (1852-1908)

Nr katalogowy: 120

Na zwiadzie, 1884

akwarela, gwasz, papier, 39 x 31 cm (w owalu);
sygn. u dołu: MPociecha 84