Nr katalogowy: 14

Leopold LEWICKI (1906-1973)

Nr katalogowy: 14

Siedzący - Batiar lwowski

akwaforta, sucha igła, papier,
16,5 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lewicki