Nr katalogowy: 1

Christian BRESLAUER (1805-1882)

Nr katalogowy: 1

Widok zamku Greifenstein w Westerwaldzie

olej, płótno, 62,5 x 94 cm;
sygn. u dołu z lewej (na kamieniu): C. Breslaur
Estymacja 100 000 zł – 130 000 zł