Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)
Nr katalogowy: 342
Artysta w pracowni, 1943
pastel, akwarela, papier, 97.5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943 (ołówkiem)