Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy: 332
7.III.72, 1972
olej, płótno, 74 x 60 cm;
sygn. i dat. na blejtramie: 7.III.72 FIJAŁKOWSKI