Adam KOSSOWSKI (1905 - 1986)
Nr katalogowy: 264
Kwiaty z gazetą, 1928
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. g.: A. Kossowski
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. g.: A. Kossowski
na odwrocie: napis autorski 1928 [data powstania obrazu?], dwie nalepki: autorska z odręcznie wpisanymi informacjami o pracy: “Pryzmat”/ A. Kossowski/ tytuł: Kwiaty z gazetą/ cena 200 zł oraz fragment nalepki z Instytutu Propagandy Sztuki, w autorskiej ramie