Nr katalogowy: 225

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 225

Port rybacki (Holandia), 1917

olej, tektura, 37,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: ST.CZAJKOWSKI/1917