Nr katalogowy: 213

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 213

Ubieranie choinki, 1916

akwarela, gwasz, papier,
23,5 x 19,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: A. PIOTROWSKI. 1916