Nr katalogowy: 154

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 154

Szach, mat!, 1956

piórko, tusz, akwarela; 29 x 23 cm;
sygn. u dołu: Maja Berezowska 56