Nr katalogowy: 125

Maria PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA

Nr katalogowy: 125

Pan Bazyli na fajfie, ok. 1920

ołówek, akwarela, papier; 23,5 x 28,5 cm,
sygn. p. d.: Pawlikowska