05 grudnia 2011

OW ZPAP i Dom Aukcyjny Rempex zapraszają na Aukcję
która odbędzie się w Galerii Art (Galeria OW ZPAP)
przy Krakowskim Przedmieściu 17 w Warszawie

Wystawa przedaukcyjna od 22.11 w Galerii Art
w godz.: 12.30 - 19.00

Piotr Ambroziak (ur. 1971 r.)

1
Anioł stróż, 2009 olej, płótno, 130 x 114 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Arnold Vander Ananiczius (ur. 1973 r.)

2
Wykopalisko nad Wisłą, 2011 pastel, papier, 15 x 21 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Tomasz Awdziejczyk (ur. 1961 r.)

3
Olsztyn olej, płótno, 30 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

4
Struktury 2, 2003 technika własna, druk cyfrowy,
papier, 45 x 30 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko (ur. 1948 r.)

5
Melodia III, 2011 olej, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Izabella Bigelmajer (ur. 1957 r.)

6
Maska w kwiatach, z cyklu Maski weneckie, 2008
akryl, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jerzy Boberski (ur. 1952 r.)

7
Filiżanki, 2010 olej, płótno, 25 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Waldemar Borowski (ur. 1979 r.)

8
Póstwo, 2010 akryl, płyta, 30 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Adam Borowy (ur. 1972 r.)

9
Penetracja przestrzeni, 2008 olej, płótno, 92 x 65 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jan Brodziak (ur. 1951 r.)

10
Impresja nadbużańska I technika własna, olej, akryl,
płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Sylwester Broniarek (ur. 1946 r.)

11
Aqua Marina, 2006 akwarela, papier, 18 x 24 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Katarzyna Bułka-Matlacz (ur. 1965 r.)

12
Serenada, z cyklu Romanse Weneckie, 2011 brąz patynowany, odlew na tracony wosk,
8 x 17 x 8 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

13
Przebudzenie, 2006 brąz patynowany, odlew na tracony wosk,
podstawa - granit polerowany, 20 x 10 x 10 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Paulina Anna Burzycka (ur. 1974 r.)

14
Kwiaty 2, 2010 olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jolanta Caban (ur. 1962 r.)

15
Maki w wazonie, 2011 olej, płótno, 50 x 30 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Sylwia Caban (ur. 1969 r.)

16
Człowiek, 2011 akryl, tektura, 38 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Sylwia Caban (ur. 1969 r.)

17
Pasy, 2011 akryl, tektura, 38 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)

18
Taniec, 2009 akryl, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

19
Zbliżenia, 2010 technika mieszana, akryl, węgiel, pastel, tektura,
papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

20
Wyspa, 2006 olej, płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

21
Stan ducha, 2007 olej, płótno, 120 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Krzysztof Dudziński (ur. 1953 r.)

22
Akt na kanapie w kwiatach, 2010-2011 olej, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

23
Akt na kanapie, 2011 olej, płótno, 61,5 x 45,5 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Edyta Dzierż (ur. 1977 r.)

24
Szum, 2011 olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Janusz Dziurawiec (ur. 1950 r.)

25
Goździki, 2008 olej, płótno, 73 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

26
Cynie, 2007 olej, płótno, 73 x 54 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Lili Fijałkowska (ur. 1949 r.)

27
Czerwoni akrobaci, 2003 olej, płótno, 81 x 60 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Wiesław Fijałkowski (ur. 1946 r.)

28
Głowa 2, 2009 glina szamotowa, wys. 23 cm
Cena wywoławcza 500 zł

29
Głowa 1, 2009 glina szamotowa, wys. 37 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Ilona Filip (ur. 1973 r.)

30
Przy bugu, 2007 olej, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka (ur. 1958 r.)

31
Z dwóch - cztery technika mieszana, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

32
Brzozy, 2011 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Czesław Gałużny (ur. 1951 r.)

33
Pejzaż Świętokrzyski - Ponidzie I, 2011 akryl, płyta, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Marta Gogłuska (ur. 1954 r.)

34
Kwiatowe ślady jesieni, 2011 rysunek integralny, tusz, akryl,
piórko, papier, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Sylwia Haberka (ur. 1972 r.)

35
Pejzaż, 2007 akryl, pastel, olej, papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Alicja Habisiak-Matczak (ur. 1978 r.)

36
Most w Bucks County, 2011 akwarela, papier, 29,5 x 51,5 cm
Cena wywoławcza 500 zł

37
Manufaktura, 2005 akwatinta, sucha igła, papier, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Magdalena Hajnosz (ur. 1955 r.)

38
Erotyk - 1, 2008 piórko, tusz, papier, 68 x 46 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Magdalena Hajnosz (ur.1955 r.)

39
Erotyk - 2, 2008 piórko, tusz, papier, 68 x 46 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Majid Jammoul (ur. 1948 r.)

40
Dialog, 2006 brąz, marmur, 42 x 29 x 15 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Majid Jammoul (ur. 1948 r.)

41
Razem osobno, 1994 żywica, marmur, 26 x 24 x 14 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Maria Janiga (ur. 1952 r.)

42
Las Wilkasy, 2010 enkaustyka, sklejka, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Larysa Helena Jaromska (ur. 1972 r.)

43
Zmierzch z dwoma postaciami, 2011 akwarela, papier, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Jerzy Jasiński (ur. 1960 r.)

44
Pierwszy śnieg, 2008 olej, płótno,100 x 80 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Anna Kabacińska-Banaszkiewicz (ur. 1958 r.)

45
Rubinowy, 2011 akryl, karton, 22,5 x 16,5 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Hanna Karasińska-Eberhardt (ur. 1964 r.)

46
Jedziemy, 2011 olej, akryl, płótno, masa plastyczna, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

47
Morze, 2010 - 2011 olej, akryl, masa plastyczna, szkło witrażowe,
perły naturalne, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jaga Karkoszka (ur. 1941 r.)

48
Świergot, 2010 olej, płótno, 60 x 50 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł