Nr katalogowy: 47

Hanna Karasińska-Eberhardt (ur. 1964 r.)

Nr katalogowy: 47

Morze, 2010 - 2011

olej, akryl, masa plastyczna, szkło witrażowe,
perły naturalne, płótno, 50 x 70 cm