Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy: 331
Kobieta z czerwonymi kokardami
olej, płótno, 65 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI