Nr katalogowy: 220

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 220

Odpoczynek w ogrodzie

olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: I. Pieńkowski