Nr katalogowy: 114

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 114

Przed domem

akwaforta, akwatinta, papier, 12 x 16 cm (odcisk płyty),
sygn. p. d.: Jan Rubczak ... (ołówkiem);