Nr katalogowy: 512

Nr katalogowy: 512

Puszka z reliefem antykizującym,

w oprawie metalowej; Anglia;
ceramika: wytwórnia Wedgwooda, lata ok. 1840-1845;
oprawa: James Dixon & Sons, 2 poł. XIX w.