Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)
Nr katalogowy: 263
Uliczna handlarka
olej, płótno, 71,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: Maurycy Trębacz
olej, płótno, 71,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: Maurycy Trębacz
Obraz reprodukowany w: Maurycy Trębacz 1861-1941. Wystawa monograficzna. Katalog dzieł istniejących i zaginionych- opr. Renata Piątkowska, Ż.I.H./Warszawa, Muzeum Miasta Łodzi 1993, str 99