Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 239
Wnętrze kościoła
olej, płótno, 68 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
olej, płótno, 68 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
Na odwrocie nalepka Salonu Sprzedaży Dzieł Sztuki przy Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z tytułem i nr 0104.