Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Nr katalogowy: 238
Pejzaż, 1931
olej, tektura, 22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Borysowski 931
sygn. p. g.: Borysowski 931