Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy: 229
Szarża pod Kiernozią
olej, płótno, 70,5 x 102 cm
olej, płótno, 70,5 x 102 cm
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza Podniesińskiego z autorem, tytułem, techniką, wymiarami i ceną.