Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 223
Do boju, 1947
olej, sklejka, 39 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1947
olej, sklejka, 39 x 35,5 cm;
na odwrocie faksymile potwierdzenia autentyczności Jerzego Kossaka oraz stempel ze spuścizny po artyście