Nr katalogowy: 250

Adolf JACOBI (1856 - 1903)

Nr katalogowy: 250

Pejzaż wiejski z wędrownym dziadem

olej, płótno dublowane, 151 x 112,5 cm;
sygn. l.d.: Ad. Jacobi / 902.