Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)
Nr katalogowy: 223
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej, tektura, 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz
sygn. p. d.: J. Czechowicz