601
Patera na owoce art deco
Niemcy, Geislingen, Würtembergische
Metallwarenfabrik (WMF), po 1935
Cena wywoławcza.
1 000 zł
603
Patera
Metallwarenfabrik (WMF), lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
605
Komplet kawowo-herbaciany
Metallwarenfabrik (WMF), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
609
Papierośnica
Moskwa, Wasilij Jegorowicz Rukawisznikow
(czynny do 1918), lata 90. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
612
Paterka
Petersburg, złotnik Elias Modig (1795-1834),
1822-1834
1822-1834
Cena wywoławcza.
5 000 zł
618
Kandelabr trójświecowy art deco
Kraków, monogram złotnika JG,
lata 30. XX w. (po 1932)
lata 30. XX w. (po 1932)
Cena wywoławcza.
7 000 zł
711
Pierścionek złoty
oprawa kamieni srebro, boki wyrobu ażurowe,
złoto pr. 0,585
złoto pr. 0,585
Cena wywoławcza.
2 200 zł
715
Plakieta owalna
„W pracowni”(alegoria sztuk pięknych);
Niderlandy, ok. 1770.
Niderlandy, ok. 1770.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
719
Zegarek kieszonkowy, damski
Szwajcaria, Genewa, firma Jean Perret und Cie,
XIX/XX w.
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł