Gerhard SPERLING (1908-1975)
Nr katalogowy227
Kwiaty w wazonie, 1938
olej, płótno, 80 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Gerhard Sperling 1938.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy230
Róże żółte
olej, tektura, 38 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
sygn. z lewej: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Miron DUDA (1893-1950)
Nr katalogowy232
Pejzaż z Kazimierza Dolnego
olej, płotno, 37 x 45 cm;
sygn. l. d.: Miron
sygn. l. d.: Miron
Cena wywoławcza.
5 300 zł
A. V. CASTEELE (XX w.)
Nr katalogowy237
Pejzaż zimowy
olej, płótno, 80,5 x 86 cm;
sygn. p. d.: A.V.Casteele
sygn. p. d.: A.V.Casteele
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Nr katalogowy240
Pejzaż- Kalwaria, 1909
olej, tektura, 24,5 x 36 cm
sygn. l. d.: WW;
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)
Nr katalogowy245
Portret kobiety, ok. 1935
olej, sklejka, 97 x 116 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy249
Gospodarz z Bronowic, ok. 1925
olej, sklejka, 45,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Carl SUHRLANDT (1828-1919)
Nr katalogowy253
Odpoczynek o zmierzchu, ok. 1900
olej, płótno, 64,5 x 96 cm;
sygn. l. d. C. Suhrlandt
sygn. l. d. C. Suhrlandt
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy258
Napad wilków, 1939
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1939
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy263
Farys, 1952
olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1952;
Cena wywoławcza.
8 200 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Nr katalogowy267
Widok na Giewont zimą, ok. 1960
olej, płótno, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko
sygn. p. d.: M. Stańko
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Narcisse V. DIAZ DE LA PEŃA ? (1807-1876)
Nr katalogowy270
Leśna polana
olej, deska, 41 x 52,5 cm
sygn. p. d.: N. Diaz
sygn. p. d.: N. Diaz
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Nr katalogowy272
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane, 81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony niemiecki?, XIX w.
Nr katalogowy274
Portret młodej kobiety z bukiecikiem
olej, płótno, 29 x 24 cm;
ok. 1850
ok. 1850
Cena wywoławcza.
2 500 zł