Nr katalogowy: 1

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 1

Pejzaż z cyprysami

olej, płótno, 101 x 82 cm; sygn. l.d.: LAM
Estymacja 100 000 zł – 120 000 zł