16 lipca 2011

Władysław Lam (1893 - 1984) Pejzaż z cyprysami

Władysław LAM (1893-1984)

1
Pejzaż z cyprysami olej, płótno, 101 x 82 cm; sygn. l.d.: LAM
Estymacja 100 000 zł – 120 000 zł