Nr katalogowy: 618

Nr katalogowy: 618

Papierośnica męska

wnętrze złocone; srebro próby 3 z głową Diany;
waga 198 g. Wiedeń, Agnes Schmidt
(czynna 1881-1909), k. XIX w.