Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski
Nr katalogowy: 265
Para obrazów ze scenami rodzajowymi
z motywami ruin;
olej, deska parkietowana, 25 x 34 cm;
XVII/ XVIII w.
XVII/ XVIII w.