Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)
Nr katalogowy: 236
Pejzaż wiejski z rzeką, ok. 1920
olej, tektura, 28 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Miłosz Kotarbiński