Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)
Nr katalogowy: 207
Pejzaż z Heringsdorf, 1893
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
26 x 35 cm; sygn. p. d.: Miłosz K/ Heringsdorf 1893