Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Nr katalogowy: 206
Portret damy z płaszczem gronostajowym
pastel, papier, 95 x 68 cm;
sygn. p. d.: ... / 1894
sygn. p. d.: ... / 1894