Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy: 204
Żniwiarze
tempera, płótno dublowane, 72,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA
sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA