Alfred LENICA (1899-1977)
Nr katalogowy: 313
Flora w zespole, 1967
olej, płótno, 65 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
olej, płótno, 65 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
sygn. na odwrocie: A. LENICA / WARSZAWA / 1967 / FLORA W ZESPOLE / 65 x 54