Józef Konstanty STASIŃSKI (ur. 1927)
Nr katalogowy: 705
Plakieta „Finis coronat opus”
brąz patynowany; 12 x 8,2 cm;
lata 60. XX w.
lata 60. XX w.
o nieregularnym kształcie, jednostronna, z reliefowym wyobrażeniem skrzydlatej Nike z Samotraki; wzdłuż lewej krawędzi napis: „FINIS CORONAT OPUS”; w prawym dolnym rogu sygnatura - wiązane litery „JS”; na rancie dolnej krawędzi napis: „OPUS 184”;
brąz patynowany; 12 x 8,2 cm.