Nr katalogowy: 218

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 218

Pejzaż, 1931

olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1931