Nr katalogowy: 205

Karol KOSSAK (1895-1975)

Nr katalogowy: 205

Powrót do dworu, 1931

akwarela, tusz, papier,
17,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak 1931