Nr katalogowy: 119

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

Nr katalogowy: 119

Piękna pani w kapelusiku

litografia, papier, 35,5 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: T. Waśkowski (ołówkiem)