Nr katalogowy: 113

Jan Samuel MIKLASZEWSKI (1907-)

Nr katalogowy: 113

Las zimą

akwaforta, akwatinta, papier,
14,5 x 10 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: jan s. miklaszewski (ołówkiem)