Nr katalogowy: 108

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 108

Plakat III wystawy Towarzystwa Artystów Polskich „SZTUKA”, 1899

litografia, papier, 87,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie z prawej: TA (monogram wiązany)