05 maja 2011

w siedzibie OW ZPAP, ul. Mazowiecka 11 A, Warszawa

Tomasz Awdziejczyk

1
Start Rakiet, 2011 akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan Andrzej Bator

2
Gracja, 2011 tusz, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krzysztof Bloch

3
Magnolie, 2011 olej, płótno, 75 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wanda Badowska-Twarowska

4
W tańcu nowoczesnym, 2007 akryl, płótno, 70 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Borowski

5
Apollo 11, 2004 olej, płótno, 81 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Borowski

6
Bezduszna metafizyka, 2004 olej, płótno, 75 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Borowska

7
Zapamiętane, 2008 pastel, karton, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sylwester Broniarek

8
Niepokój, 2011 akwarela, papier, 20 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jerzy Boberski

9
Salwator, 2011 akryl, płyta, 73 x 36 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban

10
Dwa dzbany, 2010 olej, płótno, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban

11
Martwa natura, 2010 olej, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Bruss

12
Impresja, 2009 akryl, papier, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Piotr Czajkowski

13
To było we wtorek, 2011 akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Damięcki

14
Miedzeszyn wieś, 2009 akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika Dąbkowska

15
Kula 3, 2008 akryl, płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika Dąbkowska

16
Jabłoń i malwy, 2008 akryl, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Domżalski

17
Para, 2010 technika mieszana (akryl/tusz/karton), 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Andrzej Domżalski

18
Akt, 2010 technika mieszana (akryl/tusz/karton), 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Sylwia Caban

19
Akt, 2010 akryl, karton, 26 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz Dziurawiec

20
Jabłoń, 2011 olej, płótno, 70 x 92 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Alina Dorada-Krawczyk

21
Sny, 2009 olej, płótno, 90 x 110 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lili Fijałkowska

22
Ryba z rafy koralowej I, 2008 piórko, tusz czarny, pióro złote,
technika mieszana, papier, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Wiesław Fijałkowski

23
Wieża 2010 glina szamotowa szkliwiona solami, 90 x 14 x 14 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wiesław Fijałkowski

24
Most westchnień, 2010 glina szamotowa szkliwiona solami, 85 x 50 x 20 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka

25
Błękit śniegu, 2010 akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka

26
Zimową aurą, 2010 akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Gałużny

27
Snami otulona, 2010 olej, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Gałużny

28
Dźwiękami przebudzona, 2010 olej, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Gogłuska

29
Kwiatowe osteo, 2011 rysunek integralny, karton, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Hanna Haska

30
BUDOWNICZY - Motyw saski, 2007 grafika giclée, papier, 30 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krystyna Humienna

31
Dąb korkowy, 2010 akwarela, papier, 37 x 27 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan Hrycek

32
Pejzaż dla Ciebie VI, 2009 linoryt, papier, 70 x 45 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Anna Kabacińska-Banaszkiewicz

33
Pogwarki, 2011 olej, płótno, 90 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Kapłan

34
Kulikowa aleja, 2009 akryl, olej, płótno, 60 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Kapłan

35
Słoneczny dzień, 2010 akryl, olej, płótno, 35 x 55 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Kaleta

36
Nad Tamizą, 2011 gwasz, papier, 34 x 46 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Magdalena Kapuścińska-Borkiewicz

37
Rozlewisko nad Bugiem, 2011 akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Hanna Karasińska-Eberhardt

38
Afrykańska noc, 2009 olej, technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Teresa Kelm

39
Pejzaż nadmorski (dyptyk) 1989 akryl, płótno, 65 x 75 cm ( x 2)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Grzegorz Kalinowski

40
Pejzaż morski - przed burzą, 2007 olej, tektura, 39 x 56 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Konieczny

41
Lewitacja, 2009 olej, płótno, 100 x 120 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marzena Kościółek

42
Bałtyk pastel, papier, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Marek Kotarba

43
Myśli, 2010 ceramika, porcelana, wys. 26 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Marek Kotarba

44
Lalka, 2010 ceramika, porcelana, wys. 25 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krzysztof Krzysztof

45
Lecący, 2005 brąz, 32 x 10 x 12 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof Krzysztof

46
Biotyp, 2006 brąz, 34 x 32 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Daniel Ludwiczuk

47
Nie czyń się pawiem, jeśliś kur..., 2011 brąz, wys. 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Aleksandra Ławicka-Cuper

48
Kot mały, 2003 kamionka, 20 x 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł