Nr katalogowy: 233

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 233

W drodze do kościoła, 1872

olej, płótno, 59 x 121 cm; sygn. l. d.: [JÓZEF] CHEŁMOŃSKI/ Mü[nchen] 1872