Nr katalogowy: 226

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 226

Martwa natura z koszykiem i jabłkami

olej, płótno, 50,5 x 61 cm;
sygn. p. g.: Rzepiński