Nr katalogowy: 109

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 109

Ulica w Suchej, 1928

litografia barwna, papier,
17,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na kamieniu: ZP.