Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)
Nr katalogowy: 356
Cerkiew, 1971
olej, deska, 30 x 20 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, deska, 30 x 20 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Cerkiew Pokrowa Na Nerli / (1165) / Edward Narkiewicz/ 1971 r.