AUQUALOOPA (ur. 1978)
Nr katalogowy: 314
Straż nocna, 2011
akryl, tusz, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Aqualoopa
sygn. p. d.: Aqualoopa;
na odwrocie napis autorski: AQUALOOPA (IGOR CHOŁDA), STRAŻ NOCNA, 2011, 60 X 60, AKRYL / TUSZ