Marian Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy: 113
Cytaty z Brunona Schultza IV
akwaforta barwna, papier, 42 x 31,5 cm (odcisk płyty);
opisana l. d., sygn. p. d.
opisana l. d., sygn. p. d.