Nr katalogowy: 513

Nr katalogowy: 513

Dzbanuszek do kawy (lub kakao)

z miniaturą architektoniczną;
Francja, Sinency, pastisz wyrobu z XVIII w.?
(sygnatura w typie marki z lat ok. 1733-1864)